Kariéra v zahraničí

    Už Vás unavuje česká republika, Slovensko nebo Polsko? Pak právě pro Vás jsme připravili sekci "Práce v zahraničí". Jsme spojeni přímo s lidmi, kteří v zahradničí žijí, pracují, cestují, nebo dokonce našli nový smysl života. Poradíme Vám, co se vše může hodit do začátku. Dostanete od nás tipy na práci, jak si našetřit, kam se vypravit apod. 
    Zaměříme se detailně na práci v zemích, kde Vám postačí angličtina - například Velká Británie, Kanada, USA, Austrálie nebo třeba Nový Zéland. Samozřejmě nevynecháme ani Naše sousední státy Rakousko, či Německo! Někomu totiž může vyhovovat být "kousek" od domova.
 
    A co když Vaše znalosti cizýho jazyka nejsou dokonalé? Nevadí! I pro Vás budeme mít dobré zprávy, pokud jde o práci v zahraničí. Nejsme agentura práce a nesmíme si účtovat žádné poplatky!!
    Pokud přemýšlíte o cizině, ale ještě jste si nevybrali, zkuste se podívat do kategorie "Představuje se Vám země" a třeba si udělějte o dané zemi obrázek, ještě před vycestováním! Kategorie: Představuje se Vám země Vám může pomoci při konečném rozhodování. 

Vyhledávání

©2017 Kopírování veškerého obsahu z těchto stránek je přísně zakázáno!!!